VESTUVIŲ FOTOSESIJA

Viktorija ir Karolis


Viktorijos ir Karolio vestuvės man įstrigo kaip itin sakrališkos. Jau nuo pat rytinio pasiruošimo momentų galėjau justi, kaip stipriai jiedu laukė ir ruošėsi šiai dienai.

Kaip jau yra tapę gražia tradicija, vestuvių rytą jauniesiems ruoštis padėjo jų tėvai. Tėveliams leidus, jaunuosius perėmiau savo globon ir pakviečiau įsiamžinti šv. Jonų bažnyčios kiemelyje. Daug menančios senamiesčio sienos tarsi kalbėjo – čia prasideda nauja istorija. Pačiai vestuvių ceremonijai Viktorija su Karoliu pasirinko šv. Petro ir Povilo bažnyčią Vilniuje. Ji tiesiog pribloškė didingumo pojūčiu, o susikaupę jaunieji prisiekė prieš Dievą ir vienas kitam davė amžinus įžadus.

Po santuokos sakramento kartu su jaunaisiais iškeliavome į Užutrakio dvaro kompleksą – jiedu džiaugėsi vienas kitu ir be pastangų pozavo, tad laikas prabėgo nejučiomis. Kaip amžino pažado simbolį, jaunieji užrakino jų vardais puoštą spyną ir paskandino ją giliuose Galvės ežero vandenyse. Vakarop grįžome į džiugios šventės sūkurį – Margio komplekse laukė vakaro programa su visus įtraukusiu mago pasirodymu bei gyvo garso koncertas.

MŪSŲ PATARIMAI VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Pasiruošimo erdvė. Jei norėsite fiksuoti visą vestuvių dienos istoriją, įvertinkite aplinką, kurioje ruošitės prieš ceremoniją. Tai turėtų būti išskirtinė, šventiškai ir pakiliai nuteikianti erdvė, kuri fotografijose atrodys patraukliai, o kadro negadins ant spintelės stovintis televizorius. Tai gali būti jūsų mėgstamu stiliumi įrengtas viešbučio numeris arba daiktais neapkrautas bei erdvumu ir šviesumu pasižymintis jūsų namų kambarys.
 
Vakarinės dalies pramogos. Rekomenduoju rinktis tokias pramogas, kurios skatins jūsų svečius dalyvauti aktyviai ir be pastangų įtrauks juos į interaktyvias veiklas. Viktorija ir Karolis savo vestuvių vakarui pasirinko mago pasirodymą – svečiams tai buvo puiki pramoga, kiekvieną mago judesį svečiai stebėjo su tokiu smalsumu, kokį pamatyti gali tik vaiko akyse. O tai laikau puikiu rodikliu!
Gyvo garso koncertas.  Kuo toliau, tuo dažniau pastebiu, kad svečiai labiau mėgaujasi muzikine dalimi, jei muziką atlieka gyvo garso grupė. Būgnininko improvizacija, išskirtinė gitaros partija, artistiškas atlikėjas, nebijantis bendrauti su publika – šie akcentai suteikia nenuspėjamumo, prikausto dėmesį. Gyvai skambantys akordai nepalyginamai kokybiškesni, jais mėgausitės ir jūs, ir jūsų šventės svečiai.Recent Portfolios