VESTUVIŲ ISTORIJA

Ingrida ir Dobromir


Judviejų istorija prasidėjo 2016.06.19, nuostabiai saulėtą birželio dieną. Kol jiedu mėgavosi vienas kitu ir gražiu oru, aš džiaugiausi sutikęs du tokius vienas kitam atsidavusius žmones!

Ingrida ir Dobromir susipažino ne Lietuvoje. Nors abu gyvena užsienyje, vestuves atšokti pasirinko Lietuvoje, o beveik visą vestuvių organizavimą rankose laikė jaunosios mama. Vestuvės iš ties puikios bei keliančios tik gerus prisiminimus, todėl reikia pagirti mamą 🙂 Su jaunaisiais susitikome dar ryte, objektyvu fiksavau labai asmeniškas pasiruošimo ir susikaupimo akimirkas. Ji – lietuvaitė, jis – bulgaras. Panašu, kad karštas bulgariškas kraujas šioje poroje turi nemažai įtakos – karšti, užsidegę, nebijantys parodyti savo emocijų bei džiaugsmo.

Tokie jie man pasirodė savo vestuvių dieną. Po santuokos ceremonijos su jaunaisiais išskubėjome Trakų link – pagrindinė fotosesija vyko Užutrakio dvare. Čia atsiskleidė visas nuotakos bei jaunikio fotogeniškumas bei romantiškoji jų pusė. Kaip jie gražiai juokėsi, glaudėsi ir žiūrėjo į vienas kitą! Vestuvių fotosesija Užutrakyje pralėkė ganėtinai greitai, o jaunieji mėgavosi procesu – jie puikiai jautėsi prieš objektyvą ir sukūrė elegantišką bei jausmingą savo vestuvių istoriją. Visa tai nugulė į nuotraukas, todėl ši diena atmintyje lengvai atgims kiekvieną kartą vartant fotoalbumą.

Vestuvių fotografas Gediminas Gražys - fotosesija Užutrakio dvare
Vestuvių fotografija - jaunosios makiažas ir šukuosena
Vestuvių fotografas Gediminas Gražys - įsimylėję jaunieji
Vestuvių fotografavimas - vakarinė dalis

KUR FOTOGRAFUOTOS VESTUVĖS?

Vestuvių fotosesija. Pagrindinei fotosesijai jaunieji pasirinko Užutrakio dvaro ansamblį. Ši vieta puikiai derėjo su jaunaisiais ir jų skleidžiama elegancija. Tai viena populiariausių vietų vestuvių fotosesijoms, tad jei čia fotografuotis norėsite ir jūs – būtinai susitarkite iš anksto!
Sveikinimai. Draugų bei artimųjų sveikinimai Ingridą ir Dobromir pasiekė skoningai dekoruotoje poilsio komplekso “Margio krantas” žaliojoje erdvėje. Tyliai ošdamos teritoriją puošiančios aukštos šimtametės pušys sveikinimams tarsi suteikė daugiau sakralumo.
Vakarinė dalis. Pramogas, šokius, linkėjimus bei dalinimąsi prisiminimai fiksavau taip pat “Margio krante”. Tai vieta, pasižyminti nepriekaištingu aptarnavimu, subtiliu interjeru ir draugišku gamtos prieglobsčiu. Rekomenduoju!Recent Portfolios