VESTUVIŲ FOTOSESIJA PAVASARĮ

Birutė ir Aurimas


Birutė ir Aurimas man jau gerai pažįstami, mat Aurimas – mano kursiokas. Kartu studijavome, ruošėmės atsiskaitymams, ir štai vieną dieną sulaukiau iš jo žinių – vedu savo mylimąją!

Birutė, žinoma, verta atskirų pagiriamųjų žodžių. Matysite tai nuotraukose – laiminga, džiaugsminga, nuo jos sklido ta gera, lengva, teisinga energetika. Kartu su Aurimu jie visiškai laisvai pozavo, netgi patys inicijavo idėjas, tad fotosesija buvo tam tikras džiazas. Su jaunaisiais buvau nuo rytinio pasiruošimo iki pat vakarinės dalies pabaigos.

Fotosesijai pasirinkome ramias, klasikines lokacijas – Vilniaus Universiteto kiemelį, šventų Jonų bažnyčios varpinę, o po vestuvių ceremonijos keliavome į vieną įspūdingiausių vietų, Užutrakio dvarą. Vakarinėje dalyje atsirado daug dinamikos, svečiams akivaizdžiai patiko visa vakaro programa ir pramogos, nebuvo staliuko, kuris nekalbėtų ir nejuokautų.

DETALĖS

Sezoninės gėlės. Birutė ir Aurimas savo šventės dekorui pasirinko sezonines gėles bei augalus – svečių stalai bei kitos erdvės buvo dekoruotos pavasarinėmis beržų šakelėmis bei vyšnių žiedais. Tokio sprendimo dėka pavasaris nebuvo paliktas už durų ir tarsi įžengė į šventę.
Jaunikio įvaizdis. Matyti, kad Aurimas vestuvėms ruošėsi atsakingai – jo aprangos derinys buvo išskirtinis, gerai apgalvotos detalės sukūrė puošnumo įspūdį. Kai tiek jaunikio, tiek nuotakos įvaizdis nenusileidžia vienas kitam, pora atrodo tikrai ištaigingai ir šventiškai.
Svečių apranga. Nauja tendencija, kurią pastebiu vestuvėse – tai vis rečiau matomas prašymas svečiams aprangoje turėti tam tikros spalvos detales ar akcentus. Svečių aprangoje įsivyrauja individualizmas, jaučiama daugiau saviraiškos ir nebepaisoma nusistovėjusių taisyklių.Recent Portfolios